Virdulys REDMOND RK-G127-E

Nauja prekė

Dėmesio: Mažas likutis sandėlyje!

49,99 €

49Nusibodo laukti, kol užvirs virdulys? Elektrinis virdulys „Redmond RK-G127-E“, kurio galia – 2000 W, itin greitai užverda ar pašildo didelį kiekį vandens mėgstamiems Jūsų šeimos ar kolektyvo gėrimams.
Uždaras kaitinimo elementas

Pasižymi šiomis sąvybėmis:

  • Galia: 2000 W
  • Talpa: 1,7 L
  • Korpuso medžiaga: nerūdijantis plienas
  • Korpusas iš karščiui atsparaus stiklo
  • Apsauga nuo įjungimo, kai nėra vandens
  • Melsvos spalvos apšvietimas

Uždaras kaitinimo elementas
Virdulio „Redmond RK-G127-E“ uždaras kaitinimo elementas – spiralė, paslėpta Virdulio korpuse po metaline plokštele, kuri padidina šildymo plotą ir greitai įkaitina vandenį. „Redmond RK-G127-E“ virdulys pats išsijungia, jeigu jame nėra vandens, ir leidžia virti bet kokį kiekį skysčio. Palyginus su atviro tipo spirale, šį virdulį lengviau plauti, be to, tokia konstrukcija neleidžia kalkių nuosėdoms patekti ant kaitinimo elemento. 
Įjungimo indikatorius
Virdulys „Redmond RK-G127-E“ pats Jums praneša, kai yra įjungtas – ant korpuso yra šviečianti lemputė. Kai vanduo užverda, lemputė užgęsta.

Išsijungia, kai užverda
Nesijaudinkite, kad vanduo gali išgaruoti, o virdulys – sudegti. Virdulys „Redmond RK-G127-E“ pats išsijungia, kai vanduo įkaista iki reikalingos temperatūros. Tai labai naudinga funkcija, nes negadinamas kaitinimo elementas, palengvina jo valymą ir taupo elektros energiją. 
Išsijungia, kai nėra vandens
Virdulys „Redmond RK-G127-E“ negali sudegti, nes pats išsijungia, jeigu jame nėra skysčio. Tokiu būdu taupysite elektros energiją, apsaugosite Virdulio kaitinimo elementą ir palengvinsite jo valymą. 
Skyrelis laidui
Virdulio „Redmond RK-G127-E“ pagrinde yra vieta, skirta laido saugojimui, todėl Jūs galite reguliuoti laido ilgį, o taip pat negadinti patalpos vaizdo.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje