Vadybininkui termo puodelis padeda pradėti dieną

Pardavimų vadybininku gali tapti kiekvienas. Be abejo, kad kai kurie žmonės jais gimsta. Bet ir pirmiesiems ir antriesiems reikia daug pastangų, žinių ir praktikos, kad jie iš tiesų taptų gerais savo srities specialistais. Geras pardavėjas paprastai turi vidinę nuojautą, sugeba sekti kliento neverbalinę kalbą, moka skaityti klientų žodžius tarp eilučių ir galiausiai pasiūlo klientui tinkamiausius sprendimus.

Vienas iš jų yra mūsų klientas Modestas. Vadybininku dirba jau trejus metus, tačiau savęs kitoje pozicijoje neįsivaizduoja. Anot Modesto: „Dirbdamas vadybininko darbą užmirštu,kad dirbu“.Tačiau vien noro būti geru vadybininku neužtenka, pardavimų vadybininko darbas yra sunkus, reikalaujantis užsispyrimo ir lankstumo. Modestas savo darbo pozicijoje lanko klientus, todėl daug keliauja po visą Lietuvą. Kiekviena minutė būna svarbi, todėl labai svarbu teisingai paskirstyti savo darbo dienos laiką.

Vadybininko darbo diena turi būti sustyguota kaip gera melodija. Kiekviena minutė paskaičiuota, numatytas kiekvienas veiksmas. „Planavimas - vienas iš pagrindinių vadybininko sėkmingos dienos garantų“- teigia pašnekovas. Todėl mūsų klientas, pamatęs termo puodelį „Peterhof“, nedvejodamas jį įsigijo. Kaip teigia pašnekovas: „Puodelis Peterhof padėjo sutaupyti laiką. Dabar keliaudamas po Lietuvą galiu gerti  gerti kavą arba arbatą, nesijaudindamas, kad reikės papildomai išskirti laiko kavos ar arbatos gėrimui“.

 

Dabar Modestas būna žymiai produktyvesnis, ne tik dėl to, kad gardžiuojasi rytine kava, bet  ir dėl to, kad gali rytais ilgiau pamiegoti, nes reikia išskirti ryto laiko kavos gėrimui. Modestas rekomenduoja savo kolegoms paimti iš jo pavyzdį ir išbandyti termo puodelį „Peterhof“, kurį gali rasti Piguperku.lt internetinėje parduotuvėje.