Paulius. „Kokybiškas laikiklis - saugumo garantas“

Mūsų klientas dirba ir gyvena Kaune, tačiau jo gimtinė ežerų kraštas - Molėtai. Todėl tenka bent kartą į mėnesį aplankyti tėvus, o vasarą net dažniau, pažymėjo mūsų pašnekovas. Anot Pauliaus, kelias į Molėtus ilgas ir sudėtingas, kelionė tęsiasi ilgai, todėl keleiviams kelionė prailgsta, o filmas ar muzikos klipas kelionės metu leidžia pamiršti kelionės rūpesčius. Tačiau neturėdamas kaip saugiai įtaisyti prietaiso, laikydavo juos skirtinguose vietoje, tačiau pašnekovas pastebi, kad tai ne tik nesaugu, nepatogu, bet ir gali sukelti avarines situacijas.

Paulius prisimena, kol dar neturėjo laikiklio ne kartą telefonas nukrisdavo ant žemės, o vieną kartą vos neiškrito pro langą. Anot pašnekovo, tada ir sugalvojo, kad reikia susirasti laikiklį telefonui, o ateityje ir planšetiniam kompiuteriui. Mūsų klientas neslepia, kad paieškos buvo gana ilgos, nes norėjo prekės, atitinkančios kokybės ir kainos santykį. Iškart pabrėžė, kad pigių ir nekokybiško laikiklio nenorėjo. „Juk kokybiškas laikiklis yra saugomo garantas“- dėstė pašnekovas.

Pašnekovas įsigijo laikiklį iš internetinės parduotuvės piguperku.lt. Iš pradžių įsigijo tik telefonui, bet vėliau įsitikinęs kokybe, palyginus žema kaina, įsigijo ir universalų laikiklį planšetiniui kompiuteriui. „Taip ne tik patogiau, bet ir saugiau“, dar kartą pabrėžė Paulius.