Greitpuodis REDMOND RMC-PM381 rusų kalba

Nauja prekė

Dėmesio: Mažas likutis sandėlyje!

119,00 €

Greitpuodis „REDMOND PM381“ yra universalus, stilingo dizaino prietaisas, apjungiantis daugiafunkcinio puodo ir greitpuodžio funkcijas. PM381 leidžia gaminti maistą esant aukštam slėgiui ir pagreitintam režimui, išlaikant maksimalų maistinių medžiagų kiekį.

Naudodami 13 automatinių programų, esančių PM381, galite paruošti beveik bet kokį patiekalą: daržovių sriubą ir barščius, troškinius ir virtus kotletus, picą ir naminę duoną, sūrį ir natūralų jogurtą su uogomis, biskvitą ir karštą vyną.

O jei turite vaikų, greitpuodis bus nepakeičiamas asistentas ruošiant patiekalus mažiausiems šeimos nariams. Receptų knygoje (įeina į komplektą) rasite visą skyrių apie kūdikių maistą.

PM381 galima reguliuoti slėgio lygį. Šią funkciją galima naudoti gaminant su slėgių. Troškinkite mėsą ir virtą maistą minimaliu slėgiu ir padidinkite slėgį, kad reikia greitai išvirti sriubos sultinį.

Greitpuodis gamina automatiškai pagal jūsų nustatymus, todėl daugeliu atvejų nebūtina sekti gaminimo procesą (išskyrus kepimą). Prietaisas paruošia maistą ir automatiškai išsijungia. Beje, automatinių programų veikimą galite pakeisti iškart gaminimo metu - tiesiog pakeiskite laiko ir temperatūros nustatymus naudodami „MASTERCHEF Light“ funkciją. Aukštųjų technologijų greitpuodis PM381 gamins patiekalus tiksliai pagal jūsų nustatymus!

PM381 gali paruošti maistą jums nedalyvaujant: atvykimui iš darbo arba pabudimui ryte. Tam yra atidėto starto funkcija (iki 24 valandų). Jums tiesiog reikia iš anksto sudėti maistą į puodą ir nustatyti atidėtą pradžios laiką. Maistas bus paruoštas laiku!

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje