Sumuštinių keptuvė REDMOND RMB-M621/3

Nauja prekė

Dėmesio: Mažas likutis sandėlyje!

49,00 €

Sumuštinių keptuvė RMB-M621/3 yra kompaktiškas prietaisas, skirtas kepiniams, daržovių garnyrams, mėsai ir kitiems patiekalams kepti. Dėl daugybės keičiamų formelių mini kepykla „Multi-baker“ vienu metu gali pakeisti kelis virtuvės prietaisus - skrudintuvą, omleto keptuvę, vaflinę, sumuštinių keptuvė, kepsninę.

Keičiamos plokštelės

„Multi-baker RMB-M621/3“ rinkinyje rasite keičiamų plokštelių rinkinius RAMB-01 (sumuštinis), RAMB-02 (Vienos vafliai) ir RAMB-03 (grotelės). Vos trijų plokštelių pakaks paruošti kelias dešimtis skirtingų patiekalų!

Pavyzdžiui, su plokštelę „Sumuštinis“ patogu ne tik kepti duonos riekeles su kumpiu ir sūriu, bet ir kepti blynus, sūrio pyragus, varškėčius.

Vienos vaflių plokštelės puikiai tinka tiek vafliniams desertams, tiek naminiams sausainiams ruošti. Grilio plokšteles pagalba galite lengvai kepti mėsą, žuvį, vištieną ir daržoves.

Ekonomiškumas ir kompaktiškumas

Prietaisas taupo jūsų laiką ruošiant pusryčius, pietus ir vakarienes: tik 5–15 minučių ir gausite 1–2 porcijas paruošto patiekalo *! „Multi -Baker“ prietaisas virtuvėje neužima daug vietos - prietaiso plotis yra tik 24 cm.

Dėl mažo dydžio ir nešiojimo rankenos RMB-M621/3 modelį patogu pasiimti su savimi į kelionę. Net jei į kelionę pasiimsite tik vieną plokštelių rinkinį, pavyzdžiui, „RAMB-26“ („Burger“), „Multi-baker“ padės jums paruošti mini omletą ir kotletus.

Papildomos funkcijos

„REDMOND“ sukūrė daugiau nei 40 keičiamų plokštelių: omletams, sluoksniuotiems kepiniams, sausainiams, dešrelėms tešloje, kotletams, picai ir kitiems patiekalams gaminti.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje