Išmanusis virdulys REDMOND SkyKettle M216S

Nauja prekė

85,00 €

REDMOND SkyKettle M216S yra termosinis virdulys su nuotolinio valdymo technologija „Ready for Sky“, taip pat galima naudoti balso komandas per įdiegtą asistentą Alice „Yandex“ programėlėje.

Vandeniui užvirinti ir pašildyti:

Arbatinuko tūris – 1,7 litro. Vandeniui užvirti ar pašildyti užtenka vos poros minučių. Rankiniu būdu iš įrenginio valdymo pulto galite įjungti vandens virimą ir šildymą 40, 55, 70 arba 85°C. Mobiliojoje programėlėje turėsite prieigą prie tikslesnių nustatymų ir papildomų funkcijų. Iš savo išmaniojo telefono galite:

  • - nustatykite temperatūrą 1 ° C tikslumu ir galite lengvai paruošti unikalias arbatas, sportinius kokteilius ar mišinius kūdikiams;
  • - nustatyti darbo grafiką;
  • - vienu paspaudimu iš programėlės pasirinkto recepto užvirinkite vandenį mėgstamam gėrimui;
  • - užsisakykite arbatos su pristatymu į namus naudodamiesi integruota SkyMarket paslauga.

Vandens temperatūros palaikymo funkcija:

Kai vanduo pasiekė nustatytos temperatūros, virdulys M216S automatiškai persijungia į vandens temperatūros palaikymo režimą. Jeigu nespėjote užsiplikyti arbatos ar mišinio kūdikiams - jokių problemų – padarykite tai vėliau, nes vandens temperatūros palaikymo funkcija neleis vandeniui atšalti.

Adiabatinis korpusas

Skirtingai nuo daugelio standartinių elektrinių virdulių, M216S vanduo atvėsta daug lėčiau. Viskas dėl ypatingo korpuso dizaino. Tuščiaviduris izoliacinis sluoksnis tarp vidinės ir išorinės sienos sukuria termoso efektą: vanduo ilgiau išlieka šiltas, o išorinės sienelės neįkaista.

Saugos sistema

REDMOND virdulys aprūpintas patikima STRIX® kontaktinę grupę, kurios dėka prietaisas automatiškai išsijungia, kai vanduo užverda ar jo nėra. Ar netyčia įjungėte virdulį nepažiūrėję, ar yra vandens? Virdulys neperdegs ir nesuges – jautrūs jutikliai akimirksniu nustatys, kad neužtenka vandens ir virdulys automatiškai išsijungs.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje