Marmuro danga dengta grilio keptuvė „Berlinger Haus“

Nauja prekė

Dėmesio: Mažas likutis sandėlyje!

57,02 €

Keptuvė su grioveliais, skirta ruošti grilio patiekalus — kepkite mėsos ar žuvies kepsnius, skrudinkite daržoves ar net paruoškite mėsainių. Jei mėgstate grilio patiekalus, nuo šiol juos galėsite ruošti tiesiog savo virtuvėje bet kuriuo metų laiku.

Ši keptuvė padės ir gaminti sveikiau, nes galite naudoti labai mažai, o kai kada net visiškai nenaudoti riebalų (pvz., kepant kiaulieną pilnai pakanka iš jos išsiskiriančios drėgmės).  Kepant galėsite tvirtai laikyti keptuvės rankeną, kuri yra padengta silikonu - karščiui atsparia medžiaga, o senos keptuvės gramdymas ir mirkymas ją plaunant atrodys tik kaip slogus sapnas kai plausite šią keptuvę - puikiai išsiversite su švelnia kempinėlės puse ir lašeliu indų ploviklio.

Korpusas pagamintas iš aliuminio lydinio, kuris itin patvarus atsparus aukštai temperatūrai ir korozijai.

Keptuvė Berlinger Haus  26 cm su nuimama rankena

  • Trijų  sluoksnių aliuminio lydinio(akmens masė) danga.
  • Dėl trijų sluoksnių technologijos, išgautas aukštas šilumos laidumo koeficientas, dėl ko šiluma pasiskirto per visą paviršių greitai ir tolygiai, todėl bus reikalingas mažesnis energijos kiekis. Keptuvė yra sunki, nes dugnas turi magnetinį elementą, kuris leis kepti ir indukcine kaitlente. Keptuvės sunkios, ilgaamžės, su dangčiais. 
  • Paviršius atsparus įbrėžimams, nepridegantis, kas suteikia galimybę gaminti su mažiau riebalų, sveikiau ir skaniau.
  • Nuimama ranka, patogi ir universali naudojimui.
  • Puikiai valoma, patogios naudoti formos.
  • Tinka visų tipų viryklėms ir indukcinėms.

Berlinger Haus kompanija yra viena iš pirmaujančių  pasaulyje profesionalių aukštos kokybės indų gamintoja, sukaupusi daugiau ilgą gamybos patirtį. Ši kompanija siūlo itin aukštos kokybės indus tiek profesionalams tiek namų virtuvėms. Taikant modernias technologijas su senomis gamybos tradicijomis pagaminta produkcija pasižymi atsparumu ir ilgaamžiškumu.

Suteikiama 24 mėn. garantija.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje