Prekių pristatymas

Prekių pristatymo būdai:

  • Venipak kurjeris;
  • LP Ekpress paštomatas;

VENIPAK

Prekes pristatome per 1-3 darbo dienas, nuo užsakymo dienos. Kurjeris pristatys ir įteiks prekes į rankas nesvarbu kur gyvenate kaime, vienkiemyje ar mieste. Iš vakaro Jūs gausite SMS žinutę apie planuojamą Jums pristatyti siuntinį, o prieš pristatant kurjeris Jums pasiskambins. Užsisakant prekes galite susimokėti grynais, kurjeriui įteikiant, pasirenkant pristatymo būdą – Venipak kurjerį. Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

LP Express paštomas

PREKIŲ ATSIĖMIMAS KAUNO BIURE

Užsakymo metu pasirinkite pristatymo būdą į Kauno biurą, kuriame atsiimsite prekes ir mes nemokamai į jį pristatysime. Jūsų patogumui, Kauno biure galite atsiskaityti už užsisakytas prekes grynaisiais pinigais arba atlikti apmokėjimą per elektroninę bankininkystę.

Pristatymo laikas

Pateikus užsakymą iki 14 val., jis patvirtinamas tą pačią dieną. Pateikus antroje dienos pusėje užsakymas patvirtinamas kitą dieną.

Prekių pristatymas vyksta nuo 08:00 iki 18:00 val.

Kiekviena siunta yra registruota, todėl jei jūs siuntos negaunate per 5 darbo dienas, kreipkitės į mus siuntos numerio, kuris padės nustatyti siuntos vietą ir būseną.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE
Dėl pristatymo į užsienio šalis susisiekite su mumis el. paštu info@piguperku.lt.