Kodėl svarbu pėdkelnių DEN ir kas tai?

 Pėdkelnės ir tamprės mums moterims yra neatsiejama garderobo dalis, tačiau kaip teisingai pasirinkti, kokio dydžio, storio ir kokia turėtu būti sudėtis? Pėdkelnes ir tampres pardavinėjame jau dešimtmetį, o dažniausiai užduodamas klausimas, kas yra DEN?

 Plačiau

Vadybininkui termo puodelis padeda pradėti dieną

Pardavimų vadybininku gali tapti kiekvienas. Be abejo, kad kai kurie žmonės jais gimsta. Bet ir pirmiesiems ir antriesiems reikia daug pastangų, žinių ir praktikos, kad jie iš tiesų taptų gerais savo srities specialistais. Geras pardavėjas paprastai turi vidinę nuojautą, sugeba sekti kliento neverbalinę kalbą, moka skaityti klientų žodžius tarp eilučių ir galiausiai pasiūlo klientui tinkamiausius sprendimus.

Plačiau

Paulius. Kokybiškas laikiklis- saugumo garantas

Mūsų klientas dirba ir gyvena Kaune, tačiau jo gimtinė ežerų kraštas - Molėtai. Todėl tenka bent kartą į mėnesį aplankyti tėvus, o vasarą net dažniau, pažymėjo mūsų pašnekovas. Anot Pauliaus, kelias į Molėtus ilgas ir sudėtingas, kelionė tęsiasi ilgai, todėl keleiviams kelionė prailgsta, o filmas ar muzikos klipas kelionės metu leidžia pamiršti kelionės rūpesčius. 

Plačiau

13 požymių, kad jūs švaistote savo gyvenimą

Carol Morgan, praktikuojanti psichologė ir mokytoja, paprašė savo skaitytojų atsakyti į 2 klausimus: kas jie norėjo būti vaikystėje ir ar išsipildė jų svajonė? Tiems, kurie atsakė neigiamai, ji išskyrė 13 požymių, kad gyvenimas eina pro šalį. Patariame visiems perskaityti Carol straipsnį. Galų gale, tai tik dar viena priežastis, kad taptumėte šiek tiek laimingesni.

Plačiau

Receptas. Kaip pagaminti su greitpuodžiu troškinį per 20 min

Užtruk­site 20 min, gami­nant su grei­t­puo­džiu, arba 1 val. — įprastai.

Recep­tas pri­tai­ky­tas grei­t­puo­džiui, bet tik­rai tiks ir gami­nant papras­tam puode, tik kau­liu­kus rei­kės virti maž­daug valandą. Ypa­tin­gai tin­kan­tis patie­ka­las, kai rei­kia greit, ska­niai ir daug val­gio.

Didžiausias grei­t­puo­džiio pliusas-skanu, greita, kokybiška, ekonomiška.

Mėsa bus minkšta, sul­tinga ir svar­biau­sia grei­tai. Šeši žmo­nės grei­tai suvalgys kaulą šon­kau­liukų.

Plačiau

Kaip išsirinkti tinkamą virdulį?

Svarbu žinoti, į ką pirmiausiai žiūrėti, renkantis elektrinį virdulį. Svarbiausia  atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas virdulio korpusas, kokia yra virdulio talpa, koks kaitinimo elemento tipas, kokie filtrai ir koks galingumas. Virduliai, kurių korpusas iš plastiko, nėra ilgaamžiai. Jų tarnavimo laikas – maždaug pora metų. Perkant elektrinį virdulį, reikia žinoti, jog tas, kurio korpusas iš plastiko, bus pigesnis, bet ne ilgaamžis.

Plačiau

Jau dabar galima pirkti MOKILIZINGU mūsų internetinėje parduotuvėje

Pirkti interneto parduotuvėse šiandien įprasta - išsirenki prekę, dedi į krepšelį, užsiregistruoji, sumoki, ir viskas. Bet nuo šiol interneto parduotuvėse Lietuvoje  galite pirkti ir išsimokėtinai, realiu laiku – per MOKILIZINGO interneto platformą. Jums tereikia „apmokėjimo“  žingsnyje pasirinkti  „Išsimokėtinai per MOKILIZINGĄ“. Sekdami žingsnius pasirinksite Jums patogiausias finansavimo sąlygas. Visas procesas gali trukti vos 5-10 min.

Plačiau

 

Viskas apie greitpuodį arba kaip išsirinkti tinkamą greitpuodį?

Šį puodą sugalvojo prancūzų fizikas Denis Papen dar 1679 m., tada nebuvo toks, koks dabar. Iš pradžių puodas buvo uždarytas hermetiškai, todėl buvo pakankamai pavojingas, be to, maisto reikdavo laukti kelias valandas, nes turėdavo nukristi spaudimas puodo viduje. Šių laikų greitpuodžio dangtyje yra vožtuvas (ar keli vožtuvai), kurio pagalba reguliuojamas spaudimas puodo viduje, baigus virti maistui, garus galima greitai išleisti.

Plačiau