Daugiafunkcinis puodas/greitpuodis REDMOND RMC-PM4506

Nauja prekė

Dėmesio: Mažas likutis sandėlyje!

125,00 €

Talpus daugiafunkcis puodas šeimai:

„REDMOND RMC-PM4506E“ talpus daugiafunkcis puodas turi 5 l talpos maisto gaminimo indą – tai puikus sprendimas didelei šeimai arba tiems, kurių namuose dažnai lankosi svečiai. Be to, „REDMOND RMC-PM4506E“ galės pakeisti griozdišką virtuvės techniką, kadangi jis yra gan kompaktiškas bei užima nedaug vietos ant Jūsų stalo.


Greitpuodžio režimas 
Nuo šiol su „REDMOND RMC-PM4506E“ daugiafunkciu puodu visus mėgstamiausius patiekalus paruošite greičiau bei paprasčiau! Kai norite, galite gaminti kaip su įprastu daugiafunkciu puodu arba pasirinkite greitpuodžio režimą – uždarius garų vožtuvą indo viduje susidaro aukštas slėgis, dėl to ženkliai sutrumpėja patiekalų gaminimo laikas, o maistas išsaugo daugiau naudingų savybių.

6 gaminimo programos
Norite lengvai ir paprastai pagaminti skanų patiekalą? Jums neprireiks viryklės, orkaitės, garų puodo bei kitos buitinės technikos, kuri užima daug vietos Jūsų virtuvėje. Unikalus „REDMOND RMC-PM4506E“ daugiafunkcis puodas turi 6 gaminimo programas, todėl jame galite paruošti sultingą vištieną, skanią žuvį, ryžius su jūros gėrybėmis, troškintas daržoves, taip pat išvirsite sriubą ar tradicinius barščius, košes, makaronus, iškepsite bulvių plokštainį bei pagaminsite daugybę kitų Jūsų mėgstamiausių patiekalų.

Nelimpanti vidinio puodo danga
„REDMOND RMC-PM4506E“ daugiafunkcio puodo indas yra su kokybiška, nelimpančia danga, todėl patiekalus galėsite gaminti su nedideliu kiekiu aliejaus. Jūsų pietūs ar vakarienė bus sveikesni ir naudingesni, be to maistas neprilips prie indo paviršiaus.

Programos pradžios atidėjimas
Gaminant su „REDMOND RMC-PM4506E“ daugiafunkciu puodu galima atidėti maisto ruošimą Jums patogiam laikui. Iš anksto sudėkite maisto produktus, nustatykite reikalingą programą, laiką ir mėgaukitės gardžiais pusryčiais ar vakariene.

Šilumos palaikymas
„REDMOND RMC-PM4506E“ daugiafunkcis puodas turi šilumos palaikymo funkciją, kuri automatiškai pradeda veikti, kai patiekalas pagaminamas, todėl pietūs ar vakarienė išliks šilti ilgą laiką.

Laikmatis ir ekranėlis
Nebereikia nuolatos dirsčioti į laikrodį ir skaičiuoti minučių. „REDMOND RMC-PM4506E“ daugiafunkcis puodas turi laikmatį, kuris praneš, kai maisto gaminimas bus baigtas.
Be to, įmontuotame ekranėlyje atvaizduojamas gaminimo laikas ir kita svarbi informacija.

Specifikacija:

Galia: 900 W 
Talpa: 5 L 
Vidinio indo danga: nelimpanti keramikinė DAIKIN ®(Japonija)
Programų kiekis: 6 automatinių programų 
Garų vožtuvas: nuimamas 
Vidinis dangtelis:
 
nuimamas 
Ekranas: 
šviesos diodų 
Automatinis pašildymas:
 
iki 8 val. 
Atidėtas paleidimas:
 
iki 24 val. 

Į komplektą įeina: 
- knyga „101 receptų“ 
- talpa gaminimui garuose 
- grotelės 
Garantija: 24 mėnesiai

17 kitos prekės toje pačioje kategorijoje