Virdulys Redmond RK M170S E

Šiuo metu prekės neturime

Nauja prekė


Informuokite mane kai bus

130,00 €

-25%

97,50 €

Sumažinta kaina!

“Juodasis perlas” jūsų virtuvėje

Išmanusis SkyKettle M170S-E virdulys – tai naujas Smart home modelis iš Redmond kolekcijos namams. Išmaniajame virdulyje įdiegtas nuotolinis prietaiso valdymas, kurio pagalba galėsite lengvai ir greitai kontroliuoti SkyKettle M170S-E veiklą iš bet kur pasaulio kampelio. Šiuolaikinio dizaino ir įspūdingų funkcijų gausa bei dėmesys detalėms paverčia SkyKettle M170S-E virdulį tikruoju “Juoduoju perlu” jūsų virtuvėje.

Palaiko temperatūrą iki 12 valandų

Patogios mobiliosios aplikacijos Ready for Sky pagalba nepaisant atstumo galėsite paleisti vandens kaitinimą arba nustatyti pageidaujamą vandens kaitinimo pradžios laiką. SkyKettle M170S-E palaiko pasirinktą temperatūrą iki 12 valandų, todėl visada turėsite paruošto užkaitinto vandens gardžiai kavai. Jutiklinio ekrano dėka šį nuostabų SkyKettle M170S-E virdulį rankiniu būdu naudoti taip pat paprasta ir lengva, kaip ir valdyti jį toli nuo namų.

Atsibuskite su Redmond

Taip pat aplikacijoje rasite ir žadintuvą, po kurio suveikimo galima momentaliai įjungti vandens kaitinimą. Kai išeisite iš dušo SkyKettle M170S-E jau bus užviręs vandenį. Dabar nebereikės gaišti brangaus rytinio laiko. Nuo šiol jūsų rytas bus žvalesnis, nes prasidės su puodeliu garuojančios arbatos ar kvapniosios kavos.

Saugumas pirmoje vietoje

SkyKettle M170S-E ne tik protingas elektros prietaisas, bet ir itin saugus. Joje įrengta automatinė atsijungimo funkcija vandeniui užvirus, kai nėra vandens arba nuėmus nuo stovo. Tribuga apsauga, šilumos jutiklis ir specialus plastikinis plieninis paviršius suteikia SkyKettle M170S-E pranašumo kitų virdulių tarpe. SkyKettle M170S-E virdulio 5 vandens virimo režimai leis pasirinkti jums tinkamiausią temperatūrą nuo 40 ° C, 55 ° C, 70 ° C, 85 ° C, 95 ° C iki 100 ° C, tiek ruošiant savo mėgiamą arbatą, tiek šildant kūdikio maistelį.

Žvalūs rytai ir ramūs vakarai

Galite būdami dar lovoje pakaitinti vandenį ryto kavai ar arbatai, kuri padės jums pabusti. Keliaudami namo po dienos darbų, pakeliui galėsite įjungti SkyKettle M170S-E virdulį, kad grįžę galėtumėte pasimėgauti ir atsipalaiduoti prie raminančios arbatos puodelio. Visa tai tik vieno mygtuko paspaudimu iš išmaniojo telefono!  

Redmond SkyKettle M170S-E techniniai duomenys:

 • Talpa 1.7 l
 • Galia 2400 W
 • Kaitinimo elementas Diskas
 • Spalva Juoda
 • Medžiaga Nerūdijantis plienas, Plastikas
 • Temperatūros reguliavimas Taip
 • Temperatūros kontrolės lygis 5
 • Šilumos palaikymo funkcija Taip
 • Automatinis išsijungimas Taip
 • Įjungimo indikatorius Taip
 • Laido laikymo skyrius Ne
 • Suderinamas su Android. Suderinamas su iOS 

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

REDMOND – tai kokybė, patikimumas ir dėmesys klientams.Pagrindinis REDMOND prietaisų privalumas yra daugiafunkciškumas. Redmond prietaisai padeda sveikai ruošti maistą, taupyti virtuvės erdvę bei maistą gaminančiųjų asmeninį laiką. Jais naudotis nesudėtinga net ir tiems, kas maisto ruošimui nemėgsta skirti daug dėmesio, ar nemėgsta gaminti iš viso. 

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje