Lygintuvas REDMOND RI-C219

Šiuo metu prekės neturime

Nauja prekė


Informuokite mane kai bus

41,31 €

Aprašymas: REDMOND RI-C220-E

Galingas lygintuvas
Lygintuvas „Redmond RI-C220-E“, kurio galia – 2200 W, puikiai lygina net labai susiglamžiusius marškinius ar suknelę iš spintos, skalbimo metu susiglamžiusią patalynę. Šis lygintuvas kruopščiai išlygins bet kokį Jūsų drabužį, nesvarbu iš kokio audinio jis pagamintas. Be to, „Redmond RI-C220-E“ lygintuvas greitai įkaista ir lyginimas trunka trumpiau. Dabar išlyginti patalynę ir drabužius visai šeimai galėsite itin kokybiškai ir greitai.

Vandens purškiklis
Jums reikia išlyginti užuolaidas arba suknelę iš šifono, šilko, batisto ar kitos plonos medžiagos? Paspauskite mygtuką, ir lygintuvo „Redmond RI-C220-E“ galiuke esantis vandens purškiklis sudrėkins Jūsų lyginamus drabužius. Tokiu būdu puikiai išlyginsite audinius, kuriuos lyginant negalima naudoti garų.

Automatinis garo padavimas
Lygintuvas „Redmond RI-C220-E“ automatiškai paduoda karštą garą per daugybę pade esančių angų. Karštas garas greitai suminkštins nepaklusnų audinio pluoštą ir padės išlyginti drabužių bei patalynės raukšles.

Galingas garo padavimas
Lygintuvo „Redmond RI-C220-E“ nuolat paduodama 25 g/min. karšto garo srovė suminkština nepaklusnius audinius ir palengvina susiglamžiusių drabužių, patalynės lyginimą. Dėl galingos garo srovės lyginimas užtrunka trumpiau, o drabužiai išlyginami itin kokybiškai.

Stiprus garo pliūpsnis
Lygintuvo „Redmond RI-C220-E“ 150 g stiprus garo pliūpsnis idealiai tinka lyginant storus audinius ir perdžiūvusius drabužius, patalynę. Stiprus karšto garo pliūpsnis suminkština nepaklusnius audinius ir padeda greitai ir kokybiškai išlyginti net ir didžiausias drabužių raukšles.

Vertikali garo srovė
Lygintuvas „Redmond RI-C220-E“ turi vertikalios garo srovės funkciją, todėl išlyginti švarką ar paltą galėsite ir be lyginimo lentos, tiesiog ant pakabos. Pakabinkite ant pakabos drabužį, kurį norite išlyginti, ir perbraukite lygintuvu panaudodami vertikalią garo srovę. Tokiu būdu puikiai išlyginsite drabužį ir sugaišite mažiau laiko, nes nebereikės vargti su sunkia lyginimo lenta.

Apsauga nuo lašėjimo
Apsauga nuo lašėjimo „Redmond RI-C220-E“ lygintuve užtikrina, kad vanduo nelašės ant audinio iš lygintuvo pade esančių angų, kai temperatūra yra žema ir garo dar nėra. Apsauga nuo lašėjimo itin naudinga, kai lyginate jautrius audinius, ant kurių gali likti negražių vandens dryžių.

Išsijungia automatiškai
Jeigu lygintuvą „Redmond RI-C220-E“ palikote įjungtą, po kurio laiko jis pats išsijungs. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nuolat pamiršta išjungti įvairius prietaisus ar mėgsta vienu metu daryti kelis darbus. Be to, ši funkcija padeda išvengti gaisro ir taupo elektros energiją.

Savaime išsivalo nuo nuosėdų
Lygintuve „Redmond RI-C220-E“ esanti savaiminio išsivalymo funkcija padeda lengvai išvalyti lygintuvą nuo nuosėdų ir nešvarumų. Be to, lygintuvas su šia funkcija ilgiau veikia, geriau lygina, o Jums nereikės nuolat stebėti, kada lygintuvas užsiteršia, ir gaišti laiko jį valant. Audiniai taip pat bus išlyginami tolygiau, nes nuosėdos neužkimš lygintuvo pade esančių garo padavimo angų.

Griovelis sagoms
Atsibodo gaišti laiką, kai reikia kruopščiai išlyginti sunkiai pasiekiamas vietas aplink marškinių sagas ar smulkias detales ant palaidinės? Lygintuvas „Redmond RI-C220-E“ turi specialų griovelį sagoms, todėl ne tik lengvai išlyginsite sunkiai pasiekiamas vietas aplink sagas ir kitur, bet ir apsaugosite savo lygintuvą nuo subraižymų.

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje